Aktualnie na stronie przebywa 210 osoby on-line, w tym 9 użytkowników. Dzisiaj jest czwartek, 2 października 2014.
Sky Sport: Pjanic za minimum 15 mln
23.06.2013; 20:11; abruzzi
Komentarzy: 24

Jak podaje Sky Sport, w Romie możliwe jest odejście kolejnego gracza sprowadzonego za rządów Amerykanów. Mowa tu o Miralemie Pjanicu, którego kontrakt w klubie wygasa w czerwcu 2015 roku.

 

Jak podaje Sky Sport, Roma może puścić wolno Bośniaka wobec minimalnej oferty 15 mln euro. W ostatnim czasie pojawiło się zainteresowanie kilku klubów, a największe ponoć z Borussii Dortmund, o której piłkarz rozmawiał już ze swoim agentem. Niemiecka i francuska prasa podawała wczoraj, iż klub z Dortmundu jest gotowy zapłacić za kartę gracza 12 mln euro.

 

Bośniak został sprowadzony do Romy latem 2011 roku za 11 mln euro z Olumpique Lyon. W zespole Giallorossich zanotował dwa przeciętne sezony. Równolegle wiodło się mu dużo lepiej w drużynie narodowej.

 

Komentarze użytkowników:
Źródło: tuttomercatoweb.com
SPQR, dodanych komentarzy (35) / 23.06.2013; 20:30
http://www.chelsealive.pl/n-33953-chelsea-pokusi-sie-o-antunesa.php

=) a na Romę był za słaby..
riss, dodanych komentarzy (4485) / 23.06.2013; 20:46
Antunes teraz jest dobry, chodź to nie jest poziom na Chelsea, z całym szacunkiem dla niego, ale jeszcze trochę za mało potrafi na grę w Anglii. Oglądam sporo Ligi Hiszpańskiej i Angielskiej, chłopak popełnia głupie błędy, które w Anglii nie przejdą, natomiast na wesoły football Hiszpański wystarcza.
partyzant, dodanych komentarzy (149) / 23.06.2013; 20:48
I to zrozumialbyl 15 mln mysle ze jest cena ktora mozna rozwazyc. Jesli mamy dostac jakies 11 mln to rownie dobrze mozemy go nie sprzedawac i zostawic. Wie ktos do kiego Perrotta ma kontrakt i ile zarabia?
abruzzi, dodanych komentarzy (4531) / 23.06.2013; 21:06
Perrotta ma kontrakt do 30 czerwca czyli jeszcze kilka dni i to raczej jego koniec jako gracza w Romie, a zarabiał 2,8 mln brutto.
riss, dodanych komentarzy (4485) / 23.06.2013; 21:06
Dokładnie Perro właściwie już nie ma kontraktu.
riss, dodanych komentarzy (4485) / 23.06.2013; 21:06
TDI też się kończy kontrakt chyba.
abruzzi, dodanych komentarzy (4531) / 23.06.2013; 21:07
Tadeuszu za rok...
mold, dodanych komentarzy (1622) / 23.06.2013; 21:09
Niieee Tadek ma kontrakt do 2014 roku.
Ogólnie Prade z tymi umowami pojechał...

Co do Pjanica - 12 milionów to i tak dużo. Przecież za 2 lata kończy mu się kontrakt i cena będzie stopniowo maleć.
Do tego jak będzie tak grać ja gra, to nie dostaniemy połowy tego.

Z drugiej strony nadal mam nić nadziei, że Bośniak ogarnie łepetynę i razem z De Rossim wreszcie stworzą dobry środek pola.
riss, dodanych komentarzy (4485) / 23.06.2013; 21:10
mold Pjanic nie jest rozgrywającym, to jest raczej klasyczna 10, wiec próżno liczyć na to że będzie ogarniał środek pola z DDRem.
mold, dodanych komentarzy (1622) / 23.06.2013; 21:14
Pjanić, jak już coś grał, to na ofensywnym pomocniku - to fakt, ale nasz trener preferuje ustawienie 4-3-3, więc...
stoper, dodanych komentarzy (171) / 23.06.2013; 21:17
pół roku pod skrzydłami Garcii, jeśli będzie jak było to cześć. tylko czy za pół roku będą chętni?
Omen, dodanych komentarzy (5958) / 23.06.2013; 21:59
Jeśli Garcia go puści, to będzie najlepszy dowód na niską przydatność Pjanica Romie, jaki można sobie w ogóle wyobrazić. Zwłaszcza że obaj panowie znają się pewnie (choćby z widzenia) z ligi francuskiej.
scythese, dodanych komentarzy (5720) / 23.06.2013; 21:59
2lata temu wymuliliśmy 80mln na transfery w okienku i kto został z tam tego okienka? Lamela I NIKT WIĘCEJ jeśli Pjanić odejdzie. Świetne transfery na przyszłość zrobiliśmy.
Omen, dodanych komentarzy (5958) / 23.06.2013; 22:00
Osvaldo jeszcze.
matekson, dodanych komentarzy (1999) / 23.06.2013; 22:06
Chyba zapomnieliście o J. Andżelsie, przeicez wraca :)
majkel.asr, dodanych komentarzy (3293) / 23.06.2013; 22:07
15 mln to dobra cena. Pjanic wydaje mi się już być spalony w Romie. Najlepiej dla klubu i zawodnika byłoby gdyby odszedł. Pytanie tylko kto miałby przejść w miejsce Miralema?
Omen, dodanych komentarzy (5958) / 23.06.2013; 22:13
Dla niego to nawet dobre rozwiązanie bo kibice za teksty o Lulicu po prostu go zjedzą gdy zacznie się sezon... Niech ucieka jak najdalej.
scythese, dodanych komentarzy (5720) / 23.06.2013; 22:29
Osvaldo i Pjanić już jedną nogą po za Romą. Został sam Lamela.
partyzant, dodanych komentarzy (149) / 23.06.2013; 22:30
Dzieki abruzzi. Kurcze szkoda Perrotty moze wartoby bylo sprobowac dac mu roczny kontrakt przy zarobkach 1 mln. Taki gracz zawsze moze sie przydac.
Mastery, dodanych komentarzy (1426) / 23.06.2013; 22:52
15 mln za pjanyka? A kto tyle da za tą niedorajdę ?
tommisww, dodanych komentarzy (222) / 23.06.2013; 23:26
A ja uważam, że gościu jeszcze się odrodzi i pokaże na co go stać, bo potencjał ma ogromny... Dokupić mu Alcantare i z DDR trójka pomocników kur*a kozak!
Jery, dodanych komentarzy (277) / 24.06.2013; 07:30
Marquinho został jeszcze ;p
josek90, dodanych komentarzy (615) / 24.06.2013; 10:17
Marq przyszedl zimą.
Werewolf, dodanych komentarzy (453) / 24.06.2013; 10:47
myślę, że raczej już jest nie nasz, chyba, że Rudi zawetuje...jakby odszedł to może, Rudi spróbuje Marvina Martina z Lille pozyskać? to po Payecie drugi asystent w tym sezonie, ale różnica między nimi ogromna: 18 i 9 asyst

ehhh a może się szarpniemy i wyciągniemy Hondę z CSKA? ;) świetny zawodnik i pasowałby do strategii marketingowych jak nikt